pakiet wiosna

Wiosna w Szklarskiej Porębie 2019

Wiosna to czas gdy dni stają się coraz dłuższe, a odczuwalna temperatura powietrza wzrasta, rośliny budzą się, wypuszczają liście bądź zakwitają.

My również z niecierpliwością czekamy na słońce. Jest to idealny moment aby wybrać się w góry i naładować baterie po zimowej szarówce.

Promocja dotyczy rezerwacji dokonanych na pobyty w terminie od 25.03-15.04.2019

Dodatkowo w cenie pobytu:

  • Możliwość korzystania z bilarda
  • Miejsce zabaw dla dzieci
  • Wi-Fi – dostęp do bezprzewodowego internetu w całym obiekcie
  • Kącik herbaciano kawowy do dyspozycji gości
  • Monitorowany, bepłatny parking
60,00 zł doba/os. Pobyt ze śniadaniem od poniedziałku do piątku
55,00 zł doba/os. Pobyt od poniedziałku do piątku
65,00 zł doba/ os. Pobyt ze śniadaniem od piątku do niedzieli
60,00 zł doba/ os. Pobyt od piątku do niedzieli
Pakiet 3 dni
Zapłać za dwa dni, a 3 dostaniesz od nas gratis

Warunki rezerwacji:

  • Gwarancją rezerwacji jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 40%.
  • Dokonując rezerwacji i wpłacając zadatek Gość oświadcza, że zapoznał się i akceptuje wszystkie informacje zawarte w opisie pakietu.
  • Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas trwania pobytu, jak również jego skrócenie nie powoduje zwrotu pieniędzy.
Zamknij menu

ZIMMER VERFÜGBARKEITSFORMULAR

Ich bin damit einverstanden, dass meine im Formular angegebenen personenbezogenen Daten zwecks Bearbeitung der Anfrage verarbeitet werden. Die Angabe der Daten ist freiwillig, jedoch zur Bearbeitung meiner Anfrage erforderlich. Ich habe Recht auf Zugang zu meinen personenbezogenen Daten, sowie Verarbeitung oder Löschung der Daten. Verantwortlicher für die Verarbeitung personenbezogenen Daten ist: Pensjonat Stanica Górska, ul. Obrońców Pokoju 12, 58-580 Szklarska Poręba

FORMULARZ DOSTĘPNOŚCI POKOI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia mojego zapytania. Mam prawo do dostępu do moich danych, edycji i zaprzestaniach ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pensjonat Stanica Górska, ul. Obrońców Pokoju 12, 58-580 Szklarska Poręba